loader
Witamy na stronie Instytutu Urody MMM

Fryzjer dla dzieci - Bytom

W naszym salonie każdy znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują nasi najmłodsi Klienci. Specjalnie z myślą o nich zaprojektowaliśmy naszą przestrzeń. W trakcie oczekiwania na swoją kolej (lub na rodzica korzystającego z naszych usług) fryzjer dla dzieci w Bytomiu przygotował specjalny kącik zabaw. W tym miejscu każde dziecko jest bezpieczne, otoczone opieką i miło spędza czas. Bajki, kolorowanki, lalki, samochodziki, czy klocki, to tylko jedne z nielicznych rozrywek, które proponujemy najmłodszym.

Zapraszamy każde dziecko

Łączymy beztroską zabawę z profesjonalnym strzyżeniem. Nasi specjaliści mają wspaniałe podejście do dzieci, sprawiając, że ich pierwsze w życiu wizyty u fryzjera są bezstresowe I wyróżnione dyplomem z pamiątkowym pasmem włosów. Z uśmiechem na ustach, cierpliwością i profesjonalizmem strzygą zarówno maluchów, kilkulatków, jak i nastolatków. Poza standardowym cięciem proponujemy również fryzury okolicznościowe. Dziewczynkom oferujemy, między innymi, uczesania na Pierwszą Komunię, które dobierzemy do kształtu twarzy, urody dziecka i rodzaju sukni. Wśród nastoletnich chłopców niezwykle modne stało się wycinanie wzorków, którego chętnie podejmują się nasi specjaliści.

W strzyżeniu najmłodszych istotną rolę odgrywają także preparaty, które stosujemy. Używamy tylko sprawdzonych i w pełni bezpiecznych kosmetyków. Szczególną uwagę zwracamy na ich skład. Staramy się również, aby swoim zapachem urozmaicały dzieciom wizytę u fryzjera. Najmłodsi Klienci opuszczają nasz salon z zadowoleniem, uśmiechem i słodką niespodzianką.