loader
Witamy na stronie Instytutu Urody MMM

Przedłużanie, zagęszczanie włosów - Bytom

Długie i gęste włosy to marzenie wielu Kobiet. W naszym salonie w Bytomiu chętnie i bardzo często wykonujemy przedłużanie włosów, które daje natychmiastowe i naturalne efekty. Zajmują się tym profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi dyplomami zawodowymi. W zależności od preferowanego rezultatu i trwałości wyróżnia się kilka rodzajów zabiegu. Metoda keratynowa, tzw. "na ciepło", to jedna z najczęściej stosowanych we fryzjerstwie. Polega na łączeniu naturalnych pasm z doczepami, przy użyciu specjalnej zgrzewarki. Jest rozwiązaniem niemalże niewidocznym i bardzo precyzyjnym, wykonywanym w temperaturze niższej niż standardowe prostowanie włosów.

Zabiegi przedłużania włosów

Przedłużanie na ringi polega na łączeniu naturalnych kosmyków z cienkimi pasemkami, za pomocą niewielkich obrączek (ringów), których rodzaj dopasowujemy indywidualnie. Do wyboru są, między innymi: aluminiowe,miedziane i brązowe. W metodzie tej nie używa się wysokiej temperatury, dlatego też polecamy ją Klientkom z włosami słabymi, cienkimi i łamliwymi. Metoda kanapkowa, wykonywana jest za pomocą silikonowych taśm. Polega na doczepianiu do naturalnego pasma dwóch dodatkowych pasemek (z góry i od spodu). Taśmy są lekkie i niewyczuwalne, a efekt długotrwały i naturalny.

Metoda clip-in, która doskonale sprawdza się w wykonaniu fryzur okolicznościowych, jest oopularna przy uczesaniach ślubnych. Rekomenduje się ją do wszystkich rodzajów włosów, a polega na doczepieniu sztucznych pasemek za pomocą klipsów. Charakter zabiegu dopasowuje się do każdego Klienta. Pod uwagę należy wziąć grubość, jakość i strukturę włosów oraz rodzaj oczekiwanego efektu