loader
Witamy na stronie Instytutu Urody MMM

Fryzjer męski - Bytom

Oferujemy profesjonalne usługi fryzjerskie dla mężczyzn w każdym wieku. Strzyżemy, podcinamy, układamy, modelujemy i stylizujemy. Tworzymy fryzury dla nastolatków, studentów, czy statecznych i poważnych mężczyzn. Z uwagą śledzimy najnowsze trendy i dzielimy się nimi z naszymi Klientami. Poprzez fryzurę podkreślamy styl i wizerunek każdego Mężczyzny. Poza strzyżeniem, udzielamy Klientom porad dotyczących pielęgnacji i modelowania włosów.

Najwyższe umiejętności

Naszych fryzjerów cechują duże umiejętności, doświadczenie i pasja. Technika, precyzja i dokładność są widoczne w każdej, wykonanej przez nas, fryzurze. Proponujemy zarówno klasyczne, jak i asymetryczne i nowoczesne cięcia (niezależnie od długości, jakości i rodzaju włosów), oraz fryzury okolicznościowe. Nasz fryzjer męski, jako jeden z nielicznych w Bytomiu proponuje zabieg Cover z firmy L'Oreal polegający na tuszowaniu siwych włosów. Jest idealną alternatywą dla zwykłej koloryzacji, której, w większości, podejmują się kobiety. To jedna z najpopularniejszych usług z serii L'Oreal Professional Homme wybieranych przez Mężczyzn w naszym salonie. Współpracujemy z najlepszymi markami, gwarantując Klientom bezpieczeństwo, komfort i wysoką jakość usług. 

Specjalizujemy się, także, w strzyżeniu oraz pielęgnacji brody i wąsów. Umiejętnie dobieramy kształt brody do formy twarzy. Podpowiadamy, jak pielęgnować zarost. Radzimy, co zrobić, by broda była zadbana i dobrze się prezentowała. Do stylizacji używamy najlepszych, trwałych, kosmetyków.